15 فرمان !

سلام

 متنی بدستم رسید  خیلی حیف ام آمد تو وب لاگ نگذارمش هر چند خیلی بهداشتی تر شده و یکم هم اضاف تر ولی دست دوست عزیزی که تهیه کرده و برای من ارسال کرد درد نکند.!!!!

15 فرمان !

اینکه می‌گویند ما ایرانی‌ها حافظه تاریخی نداریم حقیقتی ست ها !!!

جماعت دلال مسلکِ ناآگاه ، با آن حماقت آشکار در هنگام رانندگی یا توحش علنی برای برداشتن یک شیرینی از جعبه ی تعارفی یا شهوت عجیب برای قرار گرفتن در مقابل دوربین ، با رتبه‌ی نخست جستجوی سکس ... چرا باید در پی یک زمامدار رویایی باشند؟

این روزها فقط  کاپشن رییس جمهور توی ذهنمان برق می زند ! و معطلیم که ببینیم آیا خاتمی می آید یا نه ! دریغ از حوادث مسبوقه !!!!

 

من پیشنهاد می کنم ملت هشت سال انتخابات را تعطیل کنند و اجازه بدهند هر کسی که می‌آید همینجور ادامه دهد . بعد خودشان با حوصله این موارد را تجربه کنند :

ما از جایی فراتراز این بحث ها  مشکل داریم ، 

اول : ایرانی ها لطفا روزی یک بار(یا دست کم یک روز در میان) حمام بروند.

دوم : ایرانی ها  قبل از پرتاب فحش به بیرون ، دهانشان را ببندند و تا بیست بشمرند.

 سوم : هر خانواده‌ی ایرانی هر روز یک روزنامه بگیرد ، اگر شده یالثارات !

چهارم : هر فرد ایرانی تعهد کند که هر ماه یک کتاب تازه بخواند ... حتی خلاصه مبانی لوله کشی عمومی !

 پنجم : رانندگان به جای فاصله ی بین شلوار و جوراب دختری در آن طرف خیابان به پنل داشبورد جلوی چشمشان نگاه کنند و سرعت از پنجاه کیلومتر در هیچ شرایطی تجاوز نکند.

 ششم : همه به خودشان تلقین کنند که این کسی که می خواهیم کلاهش را برداریم و شب برای عزیزمان هدیه ببریم ، خودش عزیزِ یک نفرِ دیگر است.

 هفتم : ایرانی ها شبها با هر که دوست دارند،  خانوادگی بیایند بیرون از لانه هایشان .. حتی برای پنج دقیقه نشستن در یک فضای سبز.

 هشتم : به جای دوازده النگو خریدن و در دست انداختن ، یک دستگاه دی وی دی پلیر بخرند و شبها تلویزیون دولتی را از آمریکا گرفته تا ایران نگاه نکنند ... یک فیلم ببینند.

نهم : مردهای ایرانی یک بار برای همیشه قبول کنند که زنها ، جزو املاکشان نیستند و خودشان عقل دارند و عشق و رابطه و آشنایی ، بازی برد و باخت و فتح قلمرو دیگران نیست.

 دهم : مردها تمرین کنند که رد عبور زنی را با نگاه شخم نزنند و زنان تمرین کنند که جواب سلام مردان را با خونسردی و لبخند بدهند چون به معنای ... نیست.

 یازدهم : ورزشکاران ما بعد از باخت به رقیب تبریک بگویند و دهانشان را تا نیم ساعت بعد از هر باخت یا برد بسته تگهدارند.

 دوازدهم : ایرانی‌ها به جای تمسخر شکل ظاهری سیاستمداران ، فکر کنند که ایراد واقعی کار آن شخص در کجاست.

 سیزدهم : اگر مسجد می روند ، نماز می خوانند ، روزه می گیرند فکر کنند به چه خاطر این کارها را انجام می دهند ،  هدف فقط انجام دادن نباشد.

چهاردهم : اگر هدفتان سعود به قله اورست باشد ولی بر روی کوه دماوند کوهنوردی کنند با هر سرعتی هم که کوهنوردی کنند به قلعه اورست نخواهند رسید.

پانزدهم : به نمایشگاه کتاب اگر می روند برای (کتاب) بروند.

 

 

.

 

 

/ 3 نظر / 24 بازدید
l3ehnaz

سلام دوست عزیز با پست " طراح برج آزادی" آپ شدم بهم یه سری بزن . www.bhh777.persianblog.ir

l3ehnaz

سلام دوسته من مرسی سر زدی من متوجه نشدم جمله اولت چی نوشته بودی مرسی سر زدی

ن

ای کاش همه میخواندن و عمل می کردنند